تبلیغات
استا موزیک - The Evil Within 2 از قفل Denuvo هستفاده نمی‌کند؛ پایان کار Denuvo؟

The Evil Within 2 از قفل Denuvo هستفاده نمی‌کند؛ پایان کار Denuvo؟

شنبه 22 مهر 1396 01:38 ق.ظ

 

The Evil Within 2 از قفل Denuvo هستفاده نمی‌کند؛ پایان کار Denuvo؟ • عسل فردا

 • The Evil Within 2 از قفل Denuvo هستفاده نمی‌کند؛ پایان کار Denuvo؟ • عسل فردا

  The Evil Within 2 از قفل Denuvo هستفاده نمی‌کند؛ پایان کار Denuvo؟

  The Evil Within 2 از قفل Denuvo هستفاده نمیکند؛ پایان کار Denuvo؟

  به نقل عسل فردا و به گرازش از DSOGAMING، نسخه حتمی The Evil Within 2 در اواخر روز جاری (یا شاید هم تعداد ساعت فردا) منتشر می‌شود و به‌نظر می‌رسد فاقد قفل Denuvo باانجام گرفت. روز گذشته نسخه‌ای که برای منتقدین ارسال انجام گرفت، مورد بررسی قرار گرفت و این‌طور که مشخص بود، قفل Denuvo در فایل‌های گیم وجود نداشت.

  مدتی پیش ساخانومدگان اعلام کـــرده بودند که این گیم از قفل Denuvo هستفاده می‌کند و در زیادی از سایت‌ها هم در مشخصات گیم، نام این قفل مشاهده می‌انجام گرفت. حال، نمی‌دانیم که آیا قرار گیری نام این گیم در میان مصرف کنندگان قفل Denuvo یک اشتباه بوده یا از قصد انجام گرفته هست. چیزی که اهمیت دارد، این هست که The Evil Within 2 آن را مورد هستفاده قرار نمی‌دهد و بی‌شک رویداد نیکوی برای طرفداران پلتفرم PC به حساب می‌آید.

  حقیقتا باعث تعجب هست که عنوانی جدید از سوی Bethesda از قفل امنیتی Denuvo هستفاده نمی‌کند. پایان گیم‌های قبلی این شرکت دارای این قفل بودند (Dishonored 2 ،Doom و Prey). 

  نقدها و نمرات گیم را می‌توانید در این بخش مشاهده کنید. ظاهرا گیم پیشرفت قابل توجهی نسبت به نسخه گذشته داشته اما از ترس آن مقداری کهسته انجام گرفته هست.

  pardisgame.net


برچسب ها: The ، Evil ، Within ، 2 ، از ، قفل ، Denuvo ،